Movies
Ratings
524
Gone GirlRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Penguin HighwayRated ★ 4.5
21Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0