Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5