Movies
Ratings
101
Love ActuallyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0