Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0