Titles you rated
The WhaleRated ★ 2.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
Gunpowder MilkshakeRated ★ 2.5
RebeccaRated ★ 2.0
AmmoniteRated ★ 2.5- Floating deep down SummerRated ★ 2.5
GirlhoodRated ★ 4.0
Cats' ApartmentRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Palm SpringsRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 3.0
New Year BluesRated ★ 2.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 2.0
BottomsRated ★ 2.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0
Jazz on a Summer's DayRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0