Movies
Ratings
395
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5