Series
Ratings
35
Dear XRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Song of the BanditsRated ★ 3.0