Series
Ratings
49
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
SignRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 3.0
2gether: The SeriesRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
Beastars Season 2Rated ★ 4.0