Movies
Ratings
245
Gone GirlRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 2.5
DittoRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 0.5
She's the ManRated ★ 1.5
About a BoyRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
BlindRated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
In TimeRated ★ 1.5