Series
Ratings
37
High-Rise InvasionRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 2.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 2.5