Titles you rated
DeadpoolRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
The HostRated ★ 2.0
That's My BoyRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Innocent ThingRated ★ 4.5
Sucker PunchRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.5
Anger ManagementRated ★ 4.5