Movies
Ratings
25
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0