Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
The Colors WithinRated ★ 3.5
The Secret GardenRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
DamselRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
GreenlandRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5