Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
MovingRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0