Titles you rated
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5