Movies
Ratings
393
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0