Series
Ratings
22
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- TrickRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0