Titles you rated
DorohedoroRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
While You Are Tempted Season 4Rated ★ 4.0
While You Are Tempted Season 3Rated ★ 4.0
While You Are Tempted Season 2Rated ★ 4.0