Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5