Movies
Ratings
103
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5