Series
Ratings
21
The TyrantRated ★ 3.5- SmileRated ★ 4.0
- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5