Titles you rated
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 2.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0