Movies
Ratings
862
The Thursday Murder ClubRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Ready or NotRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.5
2046Rated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 3.5
Red OneRated ★ 4.5
Carry OnRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Smile 2Rated ★ 0.5
The Menendez BrothersRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0