Titles you rated
MaleficentRated ★ 4.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.5
Nim's IslandRated ★ 4.5
CartRated ★ 5.0
Maya the Bee MovieRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5