Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 3.5