Titles you rated
Things to ComeRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.0
The ImmigrantRated ★ 1.5
Licorice PizzaRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.0
CapoteRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 4.5
Finding Vivian MaierRated ★ 5.0
Imagine - Annie Leibovitz: Life Through A LensRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5