Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0