Movies
Ratings
143
The Imitation GameRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0