Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Daytime DrinkingRated ★ 4.0- The Girl Lives in HaeundaeRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5