Movies
Ratings
629
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 2.5- UnforgivableRated ★ 3.0
Knock at the CabinRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Death in VeniceRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
NimonaRated ★ 3.0
Murder Mystery 2Rated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0