Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
The Fresh Prince of Bel-AirRated ★ 4.0
Monsters at Work Season 1Rated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
First Love AgainRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Late Late Show with Craig FergusonRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
AliceRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Ruby RingRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0