Titles you rated
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
GamerRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 4.5
Saw 3DRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 2.0
Saw VRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 2.5
The World Is Not EnoughRated ★ 1.0
DevilRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 3.5
HannaRated ★ 3.0
StealthRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 2.0