Movies
Ratings
1027
FrankensteinRated ★ 3.0
The KillersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5- VirusRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
Don't MoveRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5