Titles you rated
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 0.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0