Movies
Ratings
25
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0