Movies
Ratings
478
FargoRated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.5
ContractedRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0