Movies
Ratings
370
The TerminalRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0