Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
My DearestRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0