Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0