Series
Ratings
97
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 1.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
BargainRated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Goodbye EarthRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.5