Series
Ratings
234
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.0
The Great SeerRated ★ 2.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 2.5
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 2.0
HwajungRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 2.5
Friend, Our LegendRated ★ 3.0
MidasRated ★ 3.0
LobbyistRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5