Titles you rated
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 0.5
Personal TasteRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 0.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 2.0
BarakamonRated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 2.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 2.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 2.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
IRISRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 0.5