Titles you rated
LiveRated ★ 4.0
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Dodge DanpeiRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 3.5
- Please Save My EarthRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0- FeelingsRated ★ 5.0
- Knight RiderRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Phantom: Requiem for the PhantomRated ★ 3.5- 真(チェンジ!!)ゲッターロボ 世界最後の日Rated ★ 5.0