Movies
Ratings
401
Jurassic WorldRated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
PredatorRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 2.0
AlienRated ★ 3.0