Movies
Ratings
13
The PianistRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0