Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5