Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.5