Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0