Titles you rated
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Secret MessageRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0