Titles you rated
- Typhoon In That SummerRated ★ 3.5
- Island Village TeacherRated ★ 3.0
Mom and SisterRated ★ 3.0
Yellow BootsRated ★ 3.5- Little WomenRated ★ 3.0
- Marrying A MillionaireRated ★ 2.5
- School 3Rated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 2.0
Winter BirdRated ★ 4.0- Land of WineRated ★ 3.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 0.5- Country PrincessRated ★ 4.0
- Eun ShilRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 4.0
White LiesRated ★ 3.5- VirtueRated ★ 3.5
Angel's RevengeRated ★ 2.5
Country DiariesRated ★ 3.5
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0